giriş     kayıt
30 mart 2019 gar ve otogarda seçim yoğunluğu

Eskişehir’de eğitimlerini sürdüren, ancak seçmen kayıtları memleketinde olan öğrenciler nedeniyle gar ve otogarda yoğunluk yaşandı, ek seferler konuldu

Özellikle Yüksek Hızlı Tren (YHT) ve Şehirlerarası Otobüs Terminali, öğrencilerin en çok tercih ettiği ulaşım yöntemi oldu. Derslerin bitişi ile birlikte öğrenciler günler öncesinden biletlere yoğun ilgi gösterdi.

EK SEFERLER KONULDU
Firmalar pazartesi gününe kadar yoğun bir çalışma programıyla ek seferler düzenlerken, uzun bir aradan sonra yaşanan yolcu bereketinin mutluluğu yaşandı. Firma yetkililerinden Gökhan Güldaş biletlerin hemen hemen tükendiğini ifade ederken, ilave seferler konusunda çalıştıklarını belirtti. Güldaş, “Otogarda şu an için beklediğimiz bir hareketlilik var. Ek seferler ile birlikte Perşembe gününden Pazartesi gününe kadar bir hareketlilik var. Herkes için hayırlısı olsun. 4 günlük bir yoğunluk var şu anda. Araçlar hemen hemen dolu. Bir gün sonra Pazartesi günü bilet bulamayanlar için de hazırlıklarımızı yaptık. İstanbul tarafına talep çok. Oraya ilave seferlerimiz var” dedi.

Kaynak: http://www.2eylul.com.tr/Icerik/Haber/26695/gar-ve-otogarda-secim-yogunlugu

-


Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın.